15698.
343. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Sport, sakk, hegymászás
4 000 Ft
10,81 EUR, 11,76 USD
Siklóssy László: A magyar sport ezer éve I. kötet. A legrégibb időtől Széchenyi István grófig. Bp., 1929. Országos Testnevelési Tanács. Kiadói, kopott egészvászon kötésben