Mihályfalvi István: Egy csendőr naplója. Csendőrségi Könyvtár. Bp., 19... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/343/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Militaria-Katonasag~1000005/Mihalyfalvi-Istvan-Egy-csendor-naploja-Csendorsegi-Konyvtar-Bp-1903-Lipinszky-es-Tar~II1938430
1938430
16610
343
Books: Military
Leírás: Mihályfalvi István: Egy csendőr naplója. Csendőrségi Könyvtár. Bp., 1903, Lipinszky és Társa, 136 p. Kiadói egészvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval. Ritka!
: cserveni_ödön