Könyvek: Judaika Tételek száma: 14
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1936991
17061
343
Books: Judaica
Schön Dezső: A jeruzsálemi per. Tel-Aviv, 1963, Uj Kelet-Kiadás. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban. 1937717
17062
343
Books: Judaica
F. M. Dosztojevszkíj: A zsidókérdés. Bp., 1919. 30p. 1938523
17063
343
Books: Judaica
Rudnóy Teréz: Izzó kemence. Regény. A borító Pohárnok Zoltán (1905-1976) munkája. Bp.,1941,Dante. Kiadói illusztrált papírkötés, foltos borítóval, szétvált, sérült kötéssel. A szerző, Rudnóy Teréz (1910-1947) felvidéki, lévai születésű magyar zsidó írónő, auschwitzi túlélő dedikációjával. 1935668
17064
343
Books: Judaica
Csíki Tamás: Városi zsidóság északkelet- és kelet Magyarországon. Doktori Mestermunkák. Bp., 1999, Osiris. Kiadói papírkötés, jó állapotban. 1937830
17065
343
Books: Judaica
Nyiszli Miklós: Dr. Mengele boncolóorvosa voltam az auschwitz-i krematóriumban.[Bp.], 1947, Világ. Papírkötésben, hiányos gerinccel 1935501
17066
343
Books: Judaica
"Nű?" Kóser adomák és rituális viccek. Összegyűjtötte: Lueger. Bp., 1903, Vass József, 94 p. Későbbi átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, az elülső kötéstábla belsején és előzéklapon rajzzal, laza fűzéssel, kissé foltos lapokkal, névbejegyzéssel. 1918356
17067
343
4200
Books: Judaica
Patai József: Héber költők. I. kötet. Az Izr. Magyar Irodalmi Társulat kiadványai XXXII. Bp.,1910, Az Izr. Magyar Irodalmi Társulat, (Franklin-ny.), 382 p. Kiadói egészvászon-kötés, foltos, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel. 1937835
17068
343
Books: Judaica
Ararát magyar zsidó évkönyv. 1944. Orsz. Izr. Leányárvaház. Kiadói papírkötésben. 1936119
17069
343
Books: Judaica
Max Brod: Reubeni herceg. Bp., é.n. Tabor. Egészvászon kötésben. Kissé laza fűzéssel 1934566
17070
343
Books: Judaica
Herbst Péterné Krausz Zorica: Magyarországi zsidó ételek. Szentöld Dávid csillagában - Izraeli útijegyzetek. 1932927
17071
343
Books: Judaica
Kiss Arnold: A pap hárfája. Bp.,1904, Singer és Wolfner. Kiadói kopott, foltos egészvászon-kötésben. 1936159
17072
343
Books: Judaica
Beruria Gebet- und Andachtsbuch für jüdische Frauen und Mädchen. von Rabbiner Dr. Max Grunwald. Wien, 1907. Egészvászon kötésben, in full linen binding Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft