Üvegtárgyak Tételek száma: 79
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1925363
11344
342
Glass-objects
4 db üveg bor, ecet és olaj kiöntő 1856492
11345
342
Glass-objects
Erwin Weber design lézer gravírozott cicás váza, jelzett, hibátlan, eredeti dobozában, m:25 cm 1911269
11346
342
40000
Glass-objects
Barovier jelzésű kancsó, apró karolásokkal, többrétegű, csorba nélkül, m:20 cm 1929456
11347
342
Glass-objects
St. Stefans Bier sörösüveg, kis sérülésekkel, kopásnyomokkal, 0,45 l, m: 26 cm 1928673
11348
342
Glass-objects
Dekoratív fújt üveg váza, anyagában színezett, hibátlan, m: 42,5 cm 1928250
11349
342
Glass-objects
Üveg jégtartó, fém füllel, kopásnyomokkal, m: 12 cm, d: 12 cm 1928199
11350
342
Glass-objects
Üveg sétagyertyatartó, gyertyával, hibátlan, d: 14 cm, m: 8 cm 1925631
11351
342
Glass-objects
Homokfújt üveg kínáló kosár, fém leveles díszítéssel és talppal, hibátlan, m: 26 cm 1925231
11352
342
Glass-objects
1925234
11353
342
Glass-objects
1925250
11354
342
Glass-objects
2 db reto üveg só és bors tartó 1927966
11355
342
Glass-objects
Dekoratív színes/festett üveg virág dísz, csorbával, h: 34 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft