Üvegtárgyak Tételek száma: 79
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1923644
11308
342
Glass-objects
Gallé jelzéssel virág- és elefántmintás váza, többrétegű, kis kopásokkal, m: 17,5 cm 1931525
11309
342
Glass-objects
Muranói narancssárga tál, jelzett, apró kopásokkal, d: 41 cm 1931515
11310
342
Glass-objects
Muranói kék táska, jelzés nélkül, apró kopásokkal, 1931504
11311
342
Glass-objects
Muranói tálka, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, 20,5×14 cm 1899972
11312
342
22000
Glass-objects
Muranoi formába fújt díszkancsó, több rétegű borostyánszínű, tejopál díszítéssel, jelzés nélkül, hibátlan, m:39 cm 1900012
11313
342
14000
Glass-objects
Muranoi fújt váza, több rétegű, jelzés nélkül, hibátlan, m:39 cm 1466560
11314
342
Glass-objects
Formába öntött tejüveg urna váza, több rétegű, anyagában színezett, jelzés nélkül, hibátlan, m:23 cm 1504243
11315
342
Glass-objects
Ókori görög jelenetes formába fújt díszváza, kézzel festett, kopott aranyozás, m:31 cm 1635976
11316
342
7500
Glass-objects
Üveg tétel : Bohemia ólomkristály gyertyatartó (párban), bonbonier (apró csorbával), ólomkristály hamutál 9×10 cm, dekoratív kétrétegű fújt váza, m:10-17 cm, összesen:5 db 1749678
11317
342
Glass-objects
Régi parádi bonbonier, zománc festett, jelzés nélkül, kopott, réz szerelékkel, m:10 cm, d:12 cm 1929380
11318
342
Glass-objects
Waltherglass jelzett irizáló üvegtál d: 15 cm 1931676
11319
342
Glass-objects
Egermann Bohemia virágos váza, plasztikus kézzel festett virágszirmokkal, apró lepattanásokkal, kopásokkal, jelzés nélkül, m: 33,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft