Victoria cseh kínálótál mitológiai jelenettel, matricás, jelzett, apró... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/342/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500008/Victoria-cseh-kinalotal-mitologiai-jelenettel-matricas-jelzett-apro-kopasokkal-31C39719-5-~II1927393
1927393
11281
342
Leírás: Victoria cseh kínálótál mitológiai jelenettel, matricás, jelzett, apró kopásokkal, 31×19,5 cm
: turóczi_márk