Pfeiffer & Löwenstein hiányos mokkás készlet, kopott festés, jelzett,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/342/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500008/Pfeiffer-Lowenstein-hianyos-mokkas-keszlet-kopott-festes-jelzett-kesobbi-kezi-festesse~II1927838
1927838
11283
342
14000
Kikiáltási ár:
14 000 Ft 37,84 EUR , 41,18 USD
Leírás: Pfeiffer & Löwenstein hiányos mokkás készlet, kopott festés, jelzett, későbbi kézi festéssel,
: tánczos_gábor