Külföldi emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 20

Ausztria 1873. INDUSTRIE PALAST DEN WIENER WELTAUSSTELLUNG 1873 / ZUR ERINNERUNG AN DIE WIENER WELT AUSTELLUNG 1873 kétoldalas fém medál, füllel (32,5mm) T:2
30960.

Ausztria 1873. "INDUSTRIE PALAST DEN WIENER WELTAUSSTELLUNG 1873 / ZUR ERINNERUNG AN DIE WIENER WELT AUSTELLUNG 1873" kétoldalas fém medál, füllel (32,5mm) T:2

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41
Ausztria ~1920-1930. Bécs részben festett, tekergethető, fém emlékérem bőr szalagon, kis városképekkel (38,5mm) T:2 Austria ~1920-1930. Vienna partially painted, turnable metal commemorative medal with leather ribbon, depicting tiny pictures of the city (38,5mm) C:XF
30961.

Ausztria ~1920-1930. "Bécs" részben festett, tekergethető, fém emlékérem bőr szalagon, kis városképekkel (38,5mm) T:2 Austria ~1920-1930. "Vienna" partially painted, turnable metal commemorative medal with leather ribbon, depicting tiny pictures of the city (38,5mm) C:XF

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Ausztria DN Austria-Österreich-Autriche - Zum Glück gibts Österreich / Österreich jelzett Ag emlékérem, eredeti ÖSTERREICHMEDAILLE tokban (14,98g/0.925/35mm) T:1 (eredetileg PP) patina  Austria ND Austria-Österreich-Autriche - Zum Glück gibts Österreich / Österreich hallmarked Ag commemorative medallion in original ÖSTERREICHMEDAILLE case (14,98g/0.925/35mm) C:UNC (originally PP) patina
30962.

Ausztria DN "Austria-Österreich-Autriche - Zum Glück gibts Österreich / Österreich" jelzett Ag emlékérem, eredeti "ÖSTERREICHMEDAILLE" tokban (14,98g/0.925/35mm) T:1 (eredetileg PP) patina Austria ND "Austria-Österreich-Autriche - Zum Glück gibts Österreich / Österreich" hallmarked Ag commemorative medallion in original "ÖSTERREICHMEDAILLE" case (14,98g/0.925/35mm) C:UNC (originally PP) patina

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Franciaország ~1820. Károly Ferdinánd, Berry hercege fém emlékérem füllel (40mm) T:2- hajlott France ~1820. Charles Ferdinand, Duke of Berry metal commemorative medal with ear (40mm) C:VF wavy
30963.

Franciaország ~1820. "Károly Ferdinánd, Berry hercege" fém emlékérem füllel (40mm) T:2- hajlott France ~1820. "Charles Ferdinand, Duke of Berry" metal commemorative medal with ear (40mm) C:VF wavy

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Franciaország / Második Császárság ~1860. Eugénia és III. Napóleon fém emlékérem (37mm) T:2- ph. France / Second Empire ~1860. Eugenia and Napoleon III metal commemorative medal (37mm) C:VF edge error
30964.

Franciaország / Második Császárság ~1860. "Eugénia és III. Napóleon" fém emlékérem (37mm) T:2- ph. France / Second Empire ~1860. "Eugenia and Napoleon III" metal commemorative medal (37mm) C:VF edge error

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
11
30965.

Kikiáltási ár:
6 500 Ft
17,57
19,12
Német Államok / Szászország 1826. Johann Wolfgang von Goethe Cu emlékérem. Szign.: Friedrich Anton König (43mm) T:2 German States / Saxony 1826. IOH. WOLFG. VON GOETHE - G. LOOS DIR. F. KONIG FEC. / MDCCCXXVI Cu medallion. Sign.: Friedrich Anton König (43mm) C:XF
30966.

Német Államok / Szászország 1826. "Johann Wolfgang von Goethe" Cu emlékérem. Szign.: Friedrich Anton König (43mm) T:2 German States / Saxony 1826. "IOH. WOLFG. VON GOETHE - G. LOOS DIR. F. KONIG FEC. / MDCCCXXVI" Cu medallion. Sign.: Friedrich Anton König (43mm) C:XF

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,43
13,53
Német Birodalom ~1910. II. Vilmos császár ezüstözött fém emlékérem (33mm) T:2- patina German Empire ~1910. Emperor Wilhelm II silver plated metal medallion (33mm) C:VF patina
30967.

Német Birodalom ~1910. "II. Vilmos császár" ezüstözött fém emlékérem (33mm) T:2- patina German Empire ~1910. "Emperor Wilhelm II" silver plated metal medallion (33mm) C:VF patina

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
30968.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
30969.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Németország 2012. Szlovákia / 10 éves az Euró aranyozott, részben festett bélyegérem, tanúsítvánnyal T:1 Germany 2012. Slowakei / 10 Jahre Euro-Bargeld gilt, partially painted stamp-shaped commemorative medallion, with certificate C:UNC
30970.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Németország 2012. Hollandia / 10 éves az Euró aranyozott, részben festett bélyegérem, tanúsítvánnyal T:1 Germany 2012. Niederlande / 10 Jahre Euro-Bargeld gilt, partially painted stamp-shaped commemorative medallion, with certificate C:UNC
30971.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft