Vadászati világkiállítás. Trófeakatalógus.+ Kiegészítő trófeakalógus I... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/342/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Vadaszat~1000008/Vadaszati-vilagkiallitas-Trofeakatalogusplus-Kiegeszito-trofeakalogus-I-II-sz-Bp-197~II1910000
1910000
17162
342
Books: Hunting
Leírás: Vadászati világkiállítás. Trófeakatalógus.+ Kiegészítő trófeakalógus I-II. sz. Bp., 1971, Globus-Kossuth-ny. Kiadói papírkötés, az egyik gerincén sérüléssel.+ Informationen-Mitteilungen. Ausbikdung-Schulung. Forstwirtschaft-Jagdwesen-Naturschutz. Schwarzwildbewirtschaftung. Heft 2/1971. Potsdam,1971, Rat des Bizrkes Potsdam. Német nyelven. Kiadói papírkötésben.
: turóczi_márk