15034.
342. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
2 000 Ft
5,41 EUR, 5,88 USD
Saysse-Tobiczyk, Kazimierz: In der Hohen Tatra. Warschau, Polonia-Verlag. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, egyébként jó állapotban / full linen binding