15509.
342. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
4 800 Ft
12,97 EUR, 14,12 USD
Kelemen Pál: Istenek csatatere. Fordította: F. Rétay Margit. Bp., é. n., Franklin-Társulat, 168+4 p.+18 t.(Fekete-fehér fotók.) Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozat-kötésben, a gerincen kis kopásnyomokkal, jó állapotban.