Könyvek: Történelem Tételek száma: 140
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1916275
15818
342
2200
Books: History
Vörös könyv 1919. Szerk.: Gerencsér Miklós. Lakitelek, 1993, Antológia. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. 1903261
15819
342
Books: History
Viktor Jerofejev: A jó Sztálin. Fordította: Goretity József. Bp.,2005, Európa. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. 1906260
15820
342
Books: History
Kubinyi Ferenc: Fekete Lexikon. I. 1945-1946. Miskolc, 1994, Malomfalvi. Kiadói papírkötésben, jó állapotban. 1908148
15821
342
Books: History
Bánkúti Imre: Rákóczi hadserege. 1703-1711. Bp.,1976, Zrínyi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban, jó állapotban. 1898934
15822
342
Books: History
Dr. Bolgár Erik: A Szovjetunió I. kötet. Bp., 1946, Athenaeum. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas állapotban. 1878575
15823
342
500
Books: History
4 db történelmi témájú könyv, sorozatból: Világtörténelmi enciklopédia 1-2, Magyar királyok és uralkodók 10-11 1906415
15824
342
Books: History
Molnár József: Misztófalusi Kis Miklós. Bp.-Berlin,2000,Balassi-Európai Protestáns Magyar Szabadegyetem. Két melléklettel. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. 1906446
15825
342
Books: History
Kisari Balla György: Kogutowicz. Levelek, térképek. Bp., 2007, Szerzői kiadás,(Bp.,Pauker-ny.) Kiadói kartonált papírkötésben. Számozott (1000/0483.) példány. 1906502
15826
342
Books: History
Lossonczy Tamás: 1956. Bp.,1995, Új Művészet Kiadó, 4 p.+17 t.+3 p. Kiadói kartonált papírkötés. Számozott (100/33.), a művész által aláírt példány. 1903314
15827
342
Books: History
Révész Sándor: Aczél és korunk. Bp., 1997, Sík Kiadó. Kiadói papírkötésben. 1903425
15828
342
Books: History
A rendszerváltás forgatókönyve. Kerekasztal-tárgyalások 1989-ben. Dokumentumok. 5. kötet: Az 1989. szeptember 18-i megállapodástól a szabad választásokig. Szerkesztette, a jegyzeteket és a tárgymutatót készítette: Ripp Zoltán, Ripp Erzsébet. Bp.,2000, Új Mandátum. Kiadói papírkötésben, volt könyvtári példány. jó állapotban. 1906271
15829
342
Books: History
Mályusz Elemér: Zsigmond király uralma Magyarországon 1387-1437. Bp., 1984, Gondolat. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft