Kovács Éva-Lovag Zsuzsa: A magyar koronázási jelvények. 1980, Corvina. Kiadói kartonált kötés, kiadói papír védőborítóval, kiadói karton-tokban, jó állapotban.
A debreceni tímármesterség történeti emlékei. Szerk.: Nagy Pál - V. Szathmári Ibolya. Karcag, 1997, Hajdú-Bihar Megyei Múzeumi Szervezet. Papírkötésben, jó állapotban.
A magyar polgári légiforgalmi irányítás és katonai repülésirányítás és képzés története. Szerk.: Zalka András et al. Bp., 2003, szerzői. Papírkötésben, jó állapotban.
Gonda Imre, Niederhauser Emil: A Habsburgok. Egy európai jelenség. Bp., 1987, Gondolat. Harmadik kiadás. Kiadói egészvászonkötésben, kiadói papír védőborítóval, a papírborító elülső része gyűrött, de egyébként jó állapotban.
Pethő Sándor: Világostól Trianonig. A mai Magyarország kialakulásának története. A földrajzi részt írta Fodor Ferenc. Bp., 1925, Enciklopédia Rt., VIII+324+4 p. Negyedik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval.