Magyar Athlétikai Club Evezős Szakosztályának jelentése az 1925. évről. Bp.,1926, Engel S. Zsigmond-ny., 49+7 p. Fekete-fehér egészoldalas és szövegközti fotókkal. Kiadói papírkötésben, a gerincen sérüléssel. Benne tagnévsorral, tisztikarral, érdekes fotókkal.
Endrei Judit: Kemény üzenetek. beszélgetések Kemény Dénessel, a magyar vízilabda válogatott szövetségi kapitányával. 2011, Endrei Könyvek Kiadó. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
Selva Raja Yesudian: Sport és jóga. Ősi hindu testgyakorlatok és lélekzésszabályozás európaiak számára. Fordította: Dr. Balogh Barna. Bp., é.n.[1942 után],Stádium, 179 p. + 8 tábla. Harmadik kiadás. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, szakadt gerinccel, aláhúzásokkal, bejelölésekkel, egy kijáró táblával.
Végh Antal: Miért vesztettek Puskásék? (Világbajnokság '54 Svájc.) Bp.,2000,Szerzői kiadás. Kiadói papírkötés. A szerző, Végh Antal (1933-2000) által dedikált.
Sándor Béla: d6 védelem. Gyalog- és futóvégjátékok, tisztek gyalogok ellen. Sakkozók kiskönyvtára. Bp., 1969, Sport. Számos szövegközti ábrával illusztrálva. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Megjelent 3800 példányban.