17431.
342. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Mesekönyvek, ifjúsági irodalom
1 000 Ft
Puskin: Mese Szaltán cárról. Győry Miklós rajzaival. Fordította. Áprily Lajos, Fodor András, Illyés Gyula, Kormos István, Vas István. Bp.,1953, Ifjúsági Könyvkiadó Vállalat. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, egy egészoldalas illusztráció sérült, kiszínezték, egy oldal szakadt, sérült, pár lapon kisebb szakadásokkal.