17406.
342. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Mesekönyvek, ifjúsági irodalom
2 800 Ft
7,57 EUR, 8,24 USD
[James Fennimore] Cooper: A vörös kalóz. Fordította: Benedek Elek. K. Sávelly Dezső rajzaival. (Nyomdahibás. A borító rajza és egészoldalas illusztrációk Biczó András munkái.) Bp.,é.n.,Dante,(Krakauer Lajos-ny.), 108+4 p. Egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, javított gerinccel, kopott borítóval.