Könyvek: Mesekönyvek, ifjúsági irodalom Tételek száma: 87
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1889809
17454
342
Books: Tales
Tasnádi Kubacska András: Pajtások a házban és a ház körül. Reich Károly rajzaival. Bp.,1975, Móra. Kiadói félvászon-kötés. 1884857
17455
342
Books: Tales
Fekete István: Vuk, Csí és más állattörténetek. Kisregények. Bp.,é.n.,Nesztor. Kiadói papírkötés. 1815377
17456
342
Books: Tales
Sziráky Judit: A csillagvadász. Fazekas Lajos rajzaival. Bp., 1955, Ifjúsági Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, kissé kopott borítóval, jó állapotban. 1815369
17457
342
Books: Tales
Arany 1x1. Reich Károly rajzaival. Bp., 1972, Móra. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval. 1755800
17458
342
Books: Tales
Walter Krumbach: Kormoska. Fordította: Donászy Magda. Erika Baarmann rajzaival.
Bp.,é.n, Móra. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval. 1755782
17459
342
Books: Tales
Bolidzsár Iván: Tündér Viola és a bábuk. Würtz Ádám rajzaival. Bp.,1981, Móra. Kiadói kartonált papírkötés. 1692136
17460
342
Books: Tales
Angel Karalijcsev: Három mese. Fordította: Csíkhelyi Lenke. Illusztrált Ljuben Zidarov. hn-Bp., 1972, Izdatelsztvo Balgarszki Hudrozsnik-Móra. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, foltos, kopott borítóval. 1789123
17461
342
Books: Tales
L. Frank Baum: Oz, a nagy varázsló. Fordította Szőllősy Klára. Zsoldos Vera rajzaival. Bp., 1966, Móra. Kiadói kartonált papírkötés. 1802975
17462
342
Books: Tales
Jánosi György: A láthatatlan szélmalom. Mesék Nemes Török János rajzaival. Bp., Athenaeum. Félvászon kötés 1755860
17463
342
Books: Tales
Mezei Éva: Mi mozog? Gaál Éva rajzaival.
Bp.,1978, Móra. Kiadói kartonált papírkötés. 1755773
17464
342
Books: Tales
Kormos István: Luca széke. Würtz Ádám rajzaival. Bp.,1974, Móra. Kiadói kartonált leporello-kötés. 1656591
17465
342
Books: Tales
Mándy Iván: Csutak és a szürke ló. Réber László rajzaival. Bp.,1982, Móra. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft