Könyvek: Mesekönyvek, ifjúsági irodalom Tételek száma: 87
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1899585
17442
342
Books: Tales
Benedek Rózsi-B. Radó Lili-D. Lengyel Laura-Ego-Laczkó Márta: Szok szép asszonyi élet. Előszóval ellátta: Apponyi Albertné. Bp.,1937, Dante. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, jó állapotban. 1884918
17443
342
Books: Tales
Disney: Mackótestvér. Koda és a tél. Bp., 2007, Egmont-Hungary. Kiadói kartonált papírkötés. 1884913
17444
342
Books: Tales
Disney: A Pingvin, aki nem, bírta a hideget. Bp., 2007, Egmont-Hungary. Kiadói kartonált papírkötés. 1889503
17445
342
Books: Tales
Walt Disney: Bernard és Bianka. Az egérrendőrség. Bp.,1992, Egmont-Pannónia. Kiadói papírkötés, az elülső borítója kissé gyűrött, a gerincen apró sérüléssel. 1884910
17446
342
Books: Tales
Disney-Pixar: Egy bogár élete. Bp., 2008, Egmont-Hungary. Kiadói kartonált papírkötés, a borítón sérülésekkel, de egyébként jó állapotban. 1889818
17447
342
Books: Tales
Szepes Mária: Pöttyös Panni. Győrffy Anna rajzaival. Bp., 1978, Móra. Negyedik, átdolgozott kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. 1889819
17448
342
Books: Tales
Szepes Mária: Eleven képeskönyv. F. Győrffy Anna rajzaival. Bp., 1982, Móra. Negyedik, átdolgozott kiadás. Kiadói kartonált papírkötés,a hátsó szennylapon rajzzal, jó állapotban. 1884904
17449
342
2200
Books: Tales
Balogh Béni: Magyar regék és mondák. Győrfi András illusztrációival. Bp., 2006, Ciceró. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés. 1898492
17450
342
Books: Tales
Felix Salten: Bambi. Fordította: Fenyő László. Mirko Hanák rajzaival. Bp.,1985,Móra. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
Devecseri Gábor: Állatkerti útmutató. Borsos Miklós rajzaival. Bp.,1983,Móra. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. 1884977
17451
342
Books: Tales
Móra Ferenc: Csilicsali Csalavári Csalavér. Reich Károly rajzaival. Bp.,1978, Móra. Kiadói félvászon-kötés. 1889804
17452
342
Books: Tales
Móra Ferenc: Titulász bankója. Reich Károly rajzaival. Bp.,1977, Móra. Kiadói félvászon-kötés. 1889814
17453
342
Books: Tales
H. C. Andersen 2 műve:
A hókirálynő. Fordította, és átdolgozta: Rab Zsuzsa. Ágotha Margit rajzaival. Bp., 1982, Móra. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
Andersen legszebb meséi. Válogatta, és a gyerekeknek átdolgozta Rab Zsuzsa. Heinzelmann Emma rajzaival. Bp.,1975, Móra. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói hiányos papír védőborítóban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft