https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/342/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Idegen-nyelvu-konyvek~1000015/Schopenhauers-Gesprache-und-Selbstgesprache-Kiadta-Eduard-Grisbach-Berlin-1902-Ernst-Hofmann~II1926875
1926875
17369
342
Books: Other languages
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
LeÃrás:
Schopenhauer's Gespräche und Selbstgespräche. Kiadta: Eduard Grisbach. Berlin, 1902, Ernst Hofmann. Német nyelven. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói szecessziós, aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borÃtóval.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: ra