https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/342/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~1000019/Tokei-Ferenc-Mufajelmelet-Kinaban-a-III-VI-szazadban-Liu-Hie-elmelete-a-koltoi-mufajokr~II1925318
1925318
17496
342
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11 EUR, 8,82 USD
LeÃrás:
TÅ‘kei Ferenc: Műfajelmélet KÃnában a III-VI. században (Liu Hie elmélete a költÅ‘i műfajokról). Bp., 1967, Akadémiai, megjelent 500 példányban. Kiadói egészvászon kötés, papÃr védÅ‘borÃtóval, kissé kopottas állapotban.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: tánczos_gábor