Schmittelyné Feer Eliz: Tükör. Bp.,1938, Klein S.-ny. Kiadói aranyozot... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/342/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~1000019/Schmittelyne-Feer-Eliz-Tukor-Bp-1938-Klein-S-ny-Kiadoi-aranyozott-egeszvaszon-kotes-k~II1926698
1926698
17503
342
Leírás: Schmittelyné Feer Eliz: Tükör. Bp.,1938, Klein S.-ny. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, laza fűzéssel. A szerző által dedikált.
: ra