Militária

Tételek száma: 14

Franciaország 1946. Médaille commémorative des services volontaires dans la France libre (A Szabad Franciaországért vállalt önkéntes szolgálat emlékérme) ezüstözött Br kitüntetés, sérült mellszalagon T:2 France 1946. Commemorative medal for voluntary service in Free France silver plated Br decoration on damaged ribbon C:XF
31039.

Kikiáltási ár:
13 000 Ft
35,14
38,24
Franciaország 1989. Association Nationale des Sous-Officiers de Reserve de lArmée de lAir - 40. Anniversaire ( Légierő Tartalékos Tiszthelyetteseinek Nemzeti Szövetsége - 40. évforduló) aranyozott fém emlékérem szalagon + 1992. Association Nationale des Sous-Officiers de Reserve de lArmée de lAir a harmadik osztály érdemérem adományozói okirata bekeretezve + DN Union Nationale des Médecins de Réserve (Tartalékos Orvosok Nemzeti Szövetsége) részben zománcozott fém emlékérem szalagon T:1-,2 France 1989. Association Nationale des Sous-Officiers de Reserve de lArmée de lAir - 40. Anniversaire (National Association of Reserve Officers of the Air Force - 40th Anniversary) gilt metal commemoartive medal with ribbon + 1992. Association Nationale des Sous-Officiers de Reserve de lArmée de lAir award document of 3rd class of the Medal of Merit in frame + ND Union Nationale des Médecins de Réserve (National Union of Reserve Doctors) partially enamelled metal commemorative medal with ribbon C:AU,XF
31040.

Franciaország 1989. "Association Nationale des Sous-Officiers de Reserve de l'Armée de l'Air - 40. Anniversaire ( Légierő Tartalékos Tiszthelyetteseinek Nemzeti Szövetsége - 40. évforduló)" aranyozott fém emlékérem szalagon + 1992. "Association Nationale des Sous-Officiers de Reserve de l'Armée de l'Air" a harmadik osztály érdemérem adományozói okirata bekeretezve + DN "Union Nationale des Médecins de Réserve (Tartalékos Orvosok Nemzeti Szövetsége)" részben zománcozott fém emlékérem szalagon T:1-,2 France 1989. "Association Nationale des Sous-Officiers de Reserve de l'Armée de l'Air - 40. Anniversaire (National Association of Reserve Officers of the Air Force - 40th Anniversary)" gilt metal commemoartive medal with ribbon + 1992. "Association Nationale des Sous-Officiers de Reserve de l'Armée de l'Air" award document of 3rd class of the Medal of Merit in frame + ND "Union Nationale des Médecins de Réserve (National Union of Reserve Doctors)" partially enamelled metal commemorative medal with ribbon C:AU,XF

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft