30986.
341. Lezárult gyorsárverés
Külföldi emlékveretek, plakettek
7 000 Ft
18,92 EUR, 20,59 USD
Olaszország 1989. "Trentennale dell'Autnomia - Citta' di Policoro 1959-1989 (Policoro önállóságának 30. évfordulójára)" kétoldalas Br plakett, peremén sorszámozott "297/300". Szign.: T. Cortese (79,5mm) T:1- kis patina Italy 1989. "Trentennale dell'Autnomia - Citta' di Policoro 1959-1989 (For the 30th Anniversary of the Municipal Corporation of Policoro)" double-sided Br plaque with "297/300" serial number on edge. Sign. T. Cortese (79,5mm) C:AU small patina