Térképek

Tételek száma: 70

cca 1772 Guillaume Delisle (1675-1726)(rajzolta)-Lotter, Georg Friedrich (1744-1801)(metszette): Tabula Hungaria et Regionum, quae praeterea ab ea dependent, Delineata juxta magnum numerum anotationum et mappas manuscriptas ver imressas, Correcta per Observationes Comitis Marsilii et non nullorum aliorum, Per G. de LIsle, Geographum Academiae Reg.: Scientiarum apud Tob: Conr: Lotter Geogr. Aug. Vind. Augsburg, Tobias Conrad Lotter, színezett rézmetszet, üvegezett fa keretben, foltos, fent kis sérüléssel és hiánnyal, hajtásnyommal, 47x59 cm
12730.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
cca 1950 Budavár térkép és helyszínrajz nagyméretű másolata. . 150x64 cm
12731.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1952 Budae ac Pesti ichnographica Descriptio, rajzolta Horler Ferenc XVII. század végi eredeti után, 48x125 cm.
12732.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1952 Horler Ferenc által rajzolt és másolt Budavár térkép és helyszínrajz. Plan de La Cille et Chateau de Bude 1637 110x45 cm
12733.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Rónai András: Atlas of Central Europe. Bp., 1993, Society of St. Steven - Püski Publishing House. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
12734.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
cca 1950 A pesti városfal látható részeinek bemutatás térképen 100x60 cm
12735.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1939-1944 A világháború főhadszínterei, II világháborús újságmelléklet, 38x55 cm.
12736.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1700 Johann Baptist Homann (1664-1724): Tabula Aquitaniae complectens gubernationem Guiennae et Vasconiae exhibita, színezett rézmetszet, Nürnberg, hajtásnyomokkal, kicsit foltos, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 57,5×48 cm  cca 1700 Johann Baptist Homann (1664-1724): Tabula Aquitaniae complectens gubernationem Guiennae et Vasconiae exhibita, coloured copper etching, Nürnberg, with folding lines and small stains, framed, 57,5×48 cm
12737.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
70,59
1828 [Le Sage (Emmanuel-Augustin-Dieudonné-Joseph de Las Cases (1766-1842))]: Historische Weltkarte, litográfia, Carlsruhe, J. Velten, körbevágott, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 30x56 cm, keret: 49x76 cm
12738.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
12739.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft