Hajózás, Balaton Tételek száma: 9
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1919840
12601
341
Ships Balaton
Koós Tamás(szerk.): Balatoni mindentudó. Bp., 1958. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban. 1923301
12602
341
Ships Balaton
A Duna Passautól a Fekete tengerig. Bp., 1914, Dunagőzhajózási Társaság. Kicsit kopott vászonkötésben, jó állapotban. 1923249
12603
341
Ships Balaton
"Balaton souvenir" feliratú világítós asztali díszlámpa, elem nélkül, m: 23 cm 1923254
12604
341
Ships Balaton
2 db balatoni hajó alakú emléktárgy, fa illetve műanyag, az egyik "Káptalanfüred" felirattal, benne miniatűr képes leporellóval 1921974
12605
341
Ships Balaton
Kis Balaton szuvenír tétel: retró hőmérő + kis Aquincumi porcelán váza, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal 1920914
12606
341
Ships Balaton
1937 100 éves a Dunagőzhajózási Rt. emlékünnepség menükártya / 100 years of DDSG. Menu card. 1923318
12607
341
Ships Balaton
Bíró József: Hajók a Balatonon. Bp., 1966, Magyar Közlekedési Múzeum - Veszprém megye Múzeumi Igazgatósága. Papírkötésben, jó állapotban. 1923272
12608
341
Ships Balaton
Sági Károly - Zákonyi Ferenc: Balaton. BP., 1970, Panoráma. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban. 1923900
12609
341
Ships Balaton
1926 Magyar hajós-naptár. Folyamhajózási évkönyv. 1926. Szerk.: Timora Gyula. I. évf. Bp., Toldi Lajos. Kiadói kopott egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, néhány gyűrött lappal. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft