Dr. Erdélyi László: Magyar történelem. Művelődés-és államtörténet I-II... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/341/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Tortenelem~1000004/Dr-Erdelyi-Laszlo-Magyar-tortenelem-Muvelodes-es-allamtortenet-I-II-kotet-Bp-e~II1869842
1869842
15790
341
Books: History
Leírás: Dr. Erdélyi László: Magyar történelem. Művelődés-és államtörténet I-II. kötet. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopott borítóval
: tánczos_gábor