https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Konyha és kert

Tételek száma: 37

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Hatvany Lili: Ételművészet, életművészet. Bp., é.n. Szinházi Élet kiadása. 256 l. Kiadói egészvászon kötésben.
16817.

Hatvany Lili: Ételművészet, életművészet. Bp., é.n. Szinházi Élet kiadása. 256 l. Kiadói egészvászon kötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
0
Kövy József, előszóval ellátta gróf Teleki Jószefné: Az okszerű baromfitenyésztés. Bp., 1908. Pátria. Kissé sérült egészvászon kötésben. 138 + 4 p.
16818.

Kövy József, előszóval ellátta gróf Teleki Jószefné: Az okszerű baromfitenyésztés. Bp., 1908. Pátria. Kissé sérült egészvászon kötésben. 138 + 4 p.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
1
Őszy-Tóth Gábriel: Így főz a Tisztelt Ház. Bp., 2001, O&P Média. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
16819.

Őszy-Tóth Gábriel: Így főz a Tisztelt Ház. Bp., 2001, O&P Média. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
0
A mi süteményes könyvünk. Váncza könyv. Budapest, 1985, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, jó állapotban.
16820.

A mi süteményes könyvünk. Váncza könyv. Budapest, 1985, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
1
Kis kertész a kertészsegédi képesítő vizsgára készülő kertésztanulók használatára. Bp., 1929. Pátria. Kiadói papírkötésben. Sérült, megviselt állapotban. 336 p.
16821.

Kis kertész a kertészsegédi képesítő vizsgára készülő kertésztanulók használatára. Bp., 1929. Pátria. Kiadói papírkötésben. Sérült, megviselt állapotban. 336 p.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Dr. Borsos József-Dr. vitéz Kolta Ervin: A helyes táplálkozás. Bp.,(1940),Eggenberger-féle Könyvkereskedés-Rényi Károly, 151+1 p. Kiadói papírkötésben, kissé foltos papírborítóval.
16822.

Dr. Borsos József-Dr. vitéz Kolta Ervin: A helyes táplálkozás. Bp.,(1940),Eggenberger-féle Könyvkereskedés-Rényi Károly, 151+1 p. Kiadói papírkötésben, kissé foltos papírborítóval.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Mérges gombák. Gombamérgezések. Szerk.: Dr. László Nándor. Bp.,1981, Medicina. Átkötött félvászon-kötés, volt könyvtári példány.
16823.

Mérges gombák. Gombamérgezések. Szerk.: Dr. László Nándor. Bp.,1981, Medicina. Átkötött félvászon-kötés, volt könyvtári példány.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0
Az első szakácskönyvem Főzőiskola gyerekeknek
16824.

Az első szakácskönyvem Főzőiskola gyerekeknek

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0
Szárnyasok. Nova szakácskönyvek. Bp.,1991,Officina Nova. Kiadói kartonált papírkötés.
16825.

Szárnyasok. Nova szakácskönyvek. Bp.,1991,Officina Nova. Kiadói kartonált papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Imre Andrea - Zsuffa Ákos - Hervé Lóránth Ervin: Bea. 20 étel és életkép.
16826.

Imre Andrea - Zsuffa Ákos - Hervé Lóránth Ervin: Bea. 20 étel és életkép.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Bakay Nándor: Kendertermelés és kikészítés. Bp.,1892, Pesti Könyvnyomda Rt., IV+192+2 p. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés, Halfer J.-kötés, egy kijáró lappal, laza kötéssel, néhány ceruzás aláhúzással, bejelöléssel. Ritka!   Bakay Nándor (1833-1902) közgazdasági szakíró, polgári liberális közéleti személyiség, szegedi kötélgyáros. Apja műhelyében tanulta ki a kötélverés mesterségét, és az 1870-es évekre nemzetközi színvonalú, korszerű kenderfonó-, szövő- és kötélgyárat fejlesztett. A kendertermesztéssel és feldolgozással kapcsolatos kiadványait angol és francia szaklapok is közölték. Írásaiban és cikkeiben Szeged és a hazai ipar érdekeit képviselte.
16827.

Bakay Nándor: Kendertermelés és kikészítés. Bp.,1892, Pesti Könyvnyomda Rt., IV+192+2 p. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés, Halfer J.-kötés, egy kijáró lappal, laza kötéssel, néhány ceruzás aláhúzással, bejelöléssel. Ritka! Bakay Nándor (1833-1902) közgazdasági szakíró, polgári liberális közéleti személyiség, szegedi kötélgyáros. Apja műhelyében tanulta ki a kötélverés mesterségét, és az 1870-es évekre nemzetközi színvonalú, korszerű kenderfonó-, szövő- és kötélgyárat fejlesztett. A kendertermesztéssel és feldolgozással kapcsolatos kiadványait angol és francia szaklapok is közölték. Írásaiban és cikkeiben Szeged és a hazai ipar érdekeit képviselte.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,62
EUR
,
23,53
USD
Ajánlatok száma:
0
Köves Gábor Zoltán: Hús- (haszon) galamb tartás. Bp., 1946, Athenaeum-ny., 31 p. II. kiadás. Kiadói papírkötés, kis folttal a borítón, jó állapotban.
16828.

Köves Gábor Zoltán: Hús- (haszon) galamb tartás. Bp., 1946, Athenaeum-ny., 31 p. II. kiadás. Kiadói papírkötés, kis folttal a borítón, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
EUR
,
14,12
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz