Cristina Lastrego-Francesco Testa: Nézz, láss, kérdezz I-III. kötet: I. kötet: Az emberi alak. II. kötet: A környezet. III. kötet: Tömegkomunikáció. Bp., 1983, Gondolat. Kiadói papírkötés, kissé szakadozott borítókkal, az egyik elülső borítóján firkával.
Kovács Bernadett: A festészet története - A reneszánsztól az avantgárd mozgalmakig. Kisújszállás,2010, Pannon-Literatúra Kft. Kiadói kartonált papírkötés.
Ugo Foscolo (1778-1827): Jacopo Ortisz utolsó levelei. Bp., 1851, Eisenfels és Emich-ny., 150+2 p. Első kiadás. Korabeli félvászon-kötés, kissé kopott borítóban, foltos lapokkal.