Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 169

Louis Aragon: A kollázs. Fordította: Bajomi Lázár Endre. Bp.,1969,Corvina. Kiadói papírkötés.
16768.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Végvári Lajos: Szolnoki művészet. 1852-1952. Bp., 1952, Művelt Nép. Kiadói kissé kopott félvászon-kötésben. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Megjelent 3000 példányban.
16769.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Székely Zoltán: Madarász Viktor. Magyar Mesterek. Bp.,1954, Képzőművészeti Alap. Kiadói félvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban, ajándékozási sorokkal, és bélyegzővel.
16770.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Hajnóczi Gyula: Egyiptom építészete. Az építészet világa 1. Bp.,1969, Corvina. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
16771.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Chinesische Malerei der Gegenwart. Szerk.: Arno Neumann. Berlin, 1958, Henschelverlag. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban, szakadt papír védőborítóval, számos illusztrációval, német nyelven.
16772.

Kikiáltási ár:
800 Ft
16773.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
16774.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
A művészet kiskönyvtára sorozat 5 kötete:  Leonardo da Vinci, Raffaello, Poussin, Modiglani, Chagall. Bp.,1967-1979, Corvina. Kiadói papírkötés.
16775.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
Dr. Böő István: A baromfitartás gyakorlata (pecsenyecsirke, tojótyók, pulyka, liba, kacsa, gyöngytyúk. Bp.,1996, Mezőgazdasági Szaktudás Kiadó. Kiadói papírkötés.
16776.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Harangozó Márta: Varga Imre. Bp.,1989, Rézkarcoló Művészek Alkotóközösségének Kiadása. Kiadói nylon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16777.

Kikiáltási ár:
800 Ft
1939 Kovács Gusztáv (1895-1969): Válasz Kozma Miklós: Hozzászólás a játékfilmgyártás válságához. című röpiratára. Bp.,1939, Aurora-ny.], 18 p. Átkötött papírkötés, a címlapja hiányzik.
16778.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Szana Tamás: Magyar művészek. Műtörténelmi vázlatok képekkel. Bp., 1887, Révai, 8+251+5 p.+15 t. (Műmellékletek.) Első kiadás. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. A kötetben Munkácsy Mihály, Benczur Gyula, Zichy Mihály, Mészöly Géza, Jankó János, Aggházy Gyula és mások illusztrációival. Kiadói egészvászon-kötés, foltos, kopott borítóval, javított gerinccel, foltos, nagyrészt hiányzó hártyapapírokkal.
16779.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft