Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 169

A művészetek története a legrégebbi időktől a XIX. század végéig. I-III. kötet. Szerk.: Beöthy Zsolt. I. kötet: Ókor. II. kötet: Középkor. III. kötet: Új-kor. Bp.,1906-1912, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), XI+556 p.+ XXIX t.+VIII+614 p.+L+1 t. (Kronólogiai tábla.)+6+450 p.+I-XXXIII+XVIIIa. t. Első kiadás. Színes és fekete-fehér szövegközti rajzokkal, fotókkal, kihajtható melléklettel illusztrált kötetek. Kiadói szecessziós aranyozott, festett egészvászon díszkötésben, a borítón kis kopásnyomokkal, a III. kötetben két lapon (elülső szennylap, előzéklap) gyűrődéssel, jó állapotban.
16648.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
16649.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
100+1 éves a magyar plakát. A magyar plakátművészet története. 1885-1986. Szerk.: Kemény György. Bp., 1986, Műcsarnok. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
16650.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Ybl Ervin: Toscana szobrászata a quattrocentóban. 1-2. köt. egybe kötve. Bp., 1930, Lampel. Kiadói egészvászon kötésben. Gerincen kis sérülés
16651.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Pallai Sándor: Ötvösművészet. Bp.,1972, Műszaki. 2. kiadás. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban.
16652.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
16653.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Tűzörzők. Körösfői-Kriesch Aladár Művészeti Alapítvány. Gödöllő. 1997-2013. Szerk.: Kecskés József. Gödöllő, 2013, Körösfői-Kriesch Aladár Művészeti Alapítvány. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Benne Gellér Katalin, Őriné Nagy Cecília, Révész Emese, Körösfői László, G. Merva Mária, Benkő Zsuzsanna, és Farkas Zsuzsa írásaival Körösfői-Kriesch Aladárról. Számos illusztrációval. Megjelent 800 példányban.
16654.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Németh József: Leica felvételek. A szerző 130 felvételével. Bp., 1944. Athenaeum. 130 p. + VIII. Kiadói, kopott félvászon kötésben.
16655.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
16656.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
11,18
16657.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
16658.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Max Sauerlandt: Michelangelo. Königstein. im Taunus-Leipzog,é.n.,Langewiesche, XVI+96+X+6 p. Német nyelven. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
16659.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft