Festmények és grafikák Tételek száma: 192
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1919498
10012
341
Benczúr jelzéssel: Harangvirág. Akvarell, papír, 22×16 cm 1916869
10013
341
11000
Berkes jelzéssel: Téli utca részlet. Olaj, vászon, keretben, 29×39 cm 1916874
10014
341
Bihari jelzéssel: Női portré. Akvarell, papír, 24,5×19 cm 1883991
10015
341
Biró Ferenc (?-?): Virágcsendélet. Olaj, karton, jelzett, keretben, 39×28 cm 1916776
10016
341
Biró Ferenc (1921-2001): Virágcsendélet. Olaj, farost, jelzett, keretben, 65×45 cm 1904913
10017
341
Blahos Rudolf (1917-1986): Horgászok. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 27×37 cm 1922353
10018
341
Bobák László (1950-): Tél a tanyán. Olaj, farost, jelzett, keretben, 44×80 cm 1907181
10019
341
6500
Borbély Gizella (1920-1994): Szekér, pasztell, papír, jelzett, 36×50 cm 1907184
10020
341
4400
Borbély Gizella (1920-1994): Űrváros, pasztell, papír, jelzett, 36×50 cm 1920365
10021
341
Borsos Miklós (1906-1990): Ima, rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 15,5×13 cm 1812101
10022
341
Börtsök jelzéssel: Idilli kert. Olaj, karton, kis szakadással, üvegezett keretben, 50×60 cm 1918747
10023
341
Byssz Róbert (1893-1961): Reméljük, hogy így lesz!... Tus, papír, hátoldalon jelzett, 25,5×15,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft