Festmények és grafikák Tételek száma: 192
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1905503
10182
341
400
Jelzés nélkül: Fekvő akt. Pasztell, papír, 28×48 cm 1691078
10183
341
Jelzés nélkül: Kézfej. Olaj, karton, üvegezett keretben, 24×32 cm 1917805
10184
341
24000
Jelzés nélkül: Vitorlások, olaj, vászon, díszes fa keretben, 39×49 cm 1879242
10185
341
Jelzés nélkül: Asztali csendélet citrommal. Olaj, karton, kis lyukkal, üvegezett keretben, 36×48 cm 1879237
10186
341
Jelzés nélkül: Asztali csendélet citrommal. Olaj, karton, üvegezett keretben, 36×48 cm 1775703
10187
341
Jelzés nélkül: Távolkeleti táj, plasztikus olajkép, festéklepattanásokkal, sérült fa keretben, 35x25 cm 1905035
10188
341
Jelzés nélkül: Öreg a madaraival. Rézkarc, papír, 31×21 cm 1919152
10189
341
Jelzés nélkül: Alakok. Vegyes technika, vászon, 40×50 cm 1873190
10190
341
Jelzés nélkül: Divatrajzok. 19 db, pauszpapír, vegyes technika, 31x24 cm 1920820
10191
341
Jelzés nélkül: Sipos Károly vendéglője. Ceruza, papír, 20×29 cm 1920806
10192
341
Jelzés nélkül: Pornó grafikák, 3 db, vegyes technika, papír, 18×14 ás 24×15 cm 1922498
10193
341
Régi grafikák, különböző technikákban (akvarell, ceruza, stb.), egy részük jelzett, különböző méretben Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft