Diskay Lenke (1924-1980): Kertek alatt, akvarell, papír, jelzett, 21,5... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/341/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Diskay-Lenke-1924-1980-Kertek-alatt-akvarell-papir-jelzett-21-5C39729-5-cm~II1918151
1918151
10032
341
Leírás: Diskay Lenke (1924-1980): Kertek alatt, akvarell, papír, jelzett, 21,5×29,5 cm
: turóczi_márk