Festmények és grafikák Tételek száma: 192
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1919622
10049
341
Holló jelzéssel: Kompozíció. Olaj, farost, 30×38 cm 1917188
10050
341
Holló jelzéssel: Idős asszony portréja. Olaj, vászon, 40×30 cm 1917142
10051
341
Irányi jelzéssel: Erdő részlet. Olaj, karton, 50×76 cm 1920210
10052
341
Jancsó jelzéssel: Ház fenyőkkel, olaj, vászon, a vászon kicsit sérült, 60×50 cm 1878149
10053
341
Jánoskúti Márta (1942) jelmeztervező: Kollázs. 43x60 cm 1881259
10054
341
Kass jelzéssel: Férfi portré. Szén, papír, üvegezett keretben, 28×20 cm 1834626
10055
341
Racy jelzéssel: Asztali csendélet. Olaj, karton, jelzett, keretben, 36×53 cm 1917183
10056
341
Kádár jelzéssel: Női formák. Akvarell, papír, 23×10 cm 1919631
10057
341
11000
Kádár jelzéssel: Hegycsúcsok. Olaj, karton, 40×55 cm 1920813
10058
341
Kárpáti jelzéssel: Linó, papír. Jelzett. 16x23 cm 1904227
10059
341
50000
Kenézy jelzéssel: Hódoló. Olaj, vászon, antik keretben, 96×94 cm 1917095
10060
341
Kiss jelzéssel: Napraforgó. Olaj, farost, 65×50 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft