Óherendi mélytányér, részben kézzel festett, mázhibákkal, kopásnyomokk... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/340/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500007/Oherendi-melytanyer-reszben-kezzel-festett-mazhibakkal-kopasnyomokkal-jelzett-korona-s~II1916410
1916410
11183
340
Leírás: Óherendi mélytányér, részben kézzel festett, mázhibákkal, kopásnyomokkal, jelzett (korona szalaggal), d: 24 cm
: turóczi_márk