Sven Hedin: Ázsia sivatagjain keresztül. Átdolgozta: Dr. Thirring Gusztáv. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára I. kötet. Bp., , Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 1 t. 220+4 p.+15 t.(Egészoldalas fekete-fehér képtáblák.)+2 térképmelléklettel. Egészoldalas és szövegközti képtáblákkal. Kiadói aranyozott gerincű illusztrált egészvászon-kötés, jó állapotban. Első kiadás.