Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 177

Vegyes útikönyvtétel, 5 db:  Dr. Pápa Miklós: Budai hegyek. Útikalauz. Bp.,1957, Sport. II. bővített kiadás, Dercsényi Dezső: Ják, Dr. Csiszár Károly: Őrség, Dr. Kolta János: Pécs, Szövényi István: Kőszeg. Különféle kiadásban, változó állapotban.
15024.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Borovszky Samu: Pest-Pilis-Solt-Kiskun vármegye. 1-2. köt. Bp., 1990, Dovin Művészeti Kft. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. Reprint kiadás!
15025.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
Magyarország. Fekete Gyula szövegével, 146 fekete-fehér és 7 színes képpel. Bp., 1972, Corvina. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
15026.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Angkor. Paris, 1931, Tel, 8 p.+20 t. (fekete-fehér képtáblák, 42 fotó.) Francia nyelven. Kiadói mappában, foltos, javított mappával, de belül jó állapotban.
15027.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Gy. Szabó Béla: Kínai útivázlatok. Bukarest, 1960, Állami Irodalmi és Művészeti Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15028.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Kaposy K. Ödön: Csavargó voltam. A szerző rajzaival. Bp.,é.n.,Kisgörgényi Bartha Ferenc Unio. Kiadói kopott félvászon-kötésben, foltos lapokkal.+Rudolf Luskac: Végtelen vadászmezőkön. Zdenek Burian rajzaival. Bp.,1957, Bibliotheca. Kiadói foltos egészvászon-kötésben.
15029.

Kaposy K. Ödön: Csavargó voltam. A szerző rajzaival. Bp.,é.n.,Kisgörgényi Bartha Ferenc "Unio". Kiadói kopott félvászon-kötésben, foltos lapokkal.+Rudolf Luskac: Végtelen vadászmezőkön. Zdenek Burian rajzaival. Bp.,1957, Bibliotheca. Kiadói foltos egészvászon-kötésben.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
15030.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
London. Oxford, Cambridge und Insel Wight. Grieben Reiseführer Band 9. Berlin, 1931, Grieben-Verlag, 303+22 p. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, két lap kijár. A London térkép-melléklet meg van, 62x82 cm, de sérült, szakadozott.
15031.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
15032.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Gábor Eszter: Andrássy út. Bp., 2002. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15033.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15034.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Szmrecsányi Miklós: Eger és környékének részletes kalauza. Eger és környékének részletes kalauza. Bp. 1925. Turistaság és Alpinizmus. 68 l. 1 t. 1 térk. Fűzve, illusztrált kiadói borítékban. + 1 későbbi Eger térkép
15035.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: