Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 177

15012.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Budapest Főváros Levéltára ideiglenes fond- és állagjegyzéke. Szerk.: Horváth J. András. Bp.,2003, Budapest Főváros Levéltára. Kiadói papírkötés.
15013.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Egri Állami Levéltár fondjainak jegyzéke. Magyar Állami Levéltárak fondjegyzéke. III. kötet. Területi Levéltárak Fondjegyzékei 4. rész. Bp., 1962, Művelődésügyi Minisztérium Levéltári Osztálya - Levéltárak Országos Központja, 44 p. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Megjelent 600 példányban.
15014.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Kéziratos térképek az Egri Állami Levéltárban. Levéltári Jegyzékek I. Kéziratos térképek a területi állami levéltárakban. II. Bp., 1965, Művelődésügyi Minisztérium Levéltári Osztálya - Levéltárak Országos Központja, 244 p. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15015.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
15016.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Roald Amundsen: Amundsen északi útja. (Az északnyugati átjáró.) A hat világrész. Utazások és fölfedezések. I. Fordította: Halász Gyula.+A déli sark meghódítása. Fordították: Telekes Béla, Baktay Ervin, Ballenegger Henrik. A hat világrész. Utazások és fölfedezések. VII. (Egybekötve.) Bp.,é.n., Világirodalom-Weiler és Társa. Fekete-fehér fotókkal, térképekkel illusztrált. Átkötött félvászon-kötés.
15017.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Kárpátaljai tétel: Boniszlavszky Tibor: (Magyar) zenei élet Kárpátalján. 1993., Po Zakarpatijo, Slivae Zakaroatszkij Narodny Hor. (megviselt)
15018.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Pataki Ferenc: Adalékok Makád község történetéhez. A letelepüléstől a felszabadulásig. Ráckevei füzetek 11. Ráckeve, (1986), Városi Jogú Nagyközségi Közös Tanács VB. Kiadói papírkötés, ajándékozási sorokkal. Megjelent 1000 példányban.
15019.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Bilkó István: Komárom város tűzvédelmének története. Komárom,(1993), Komáromi Városszépítő Egyesület, 112 p. Kiadói papírkötés, jó állapotban. A szerző által dedikált.
15020.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Erdélyi Tibor: Aki velem nincsen, ellenem van.Tolcsvai Nagy Géza fametszetes illusztrációjával a borítón. Sopron, 1942, Cristea László,(Röttig-Romwalter Nyomda Rt.), 48 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval. Irredenta verseskötet.
15021.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15022.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
15023.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft