Dr. Richard Krueger: Amtliches Unterrichtsbuch über Erste Hilfe. Berlin, 1942, Deutschen Roten Kreuzes. Német nyelvű első segélykönyv. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
Vegyes könyvtétel, 2 db:
Adolf Galland: 104 Légigyőzelmem. Elsők és utolsók. Fordította Tobak Tibor, Cserny Miklós. Bp.,1991, Aero és Rádió Kft. Kiadói papírkötés.
Nyikolaj Csukovszkij: A balti égbolt. Fordította: Radó György. Bp., 1959, Zrínyi. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.