Velledits Lajos: A restaurálás. Bp., 1981, Corvina. Kiadói papírkötés,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/340/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Epiteszet-muveszet~1500007/Velledits-Lajos-A-restauralas-Bp-1981-Corvina-Kiadoi-papirkotes-filces-alahuzasokkal~II1914366
1914366
16638
340
Books: Architecture, Art
Leírás: Velledits Lajos: A restaurálás. Bp., 1981, Corvina. Kiadói papírkötés, filces aláhúzásokkal, kissé kopottas állapotban.
: turóczi_márk