30 000 Ft
81,08 EUR, 88,24 USD
Beöthy Zsolt (szerk.): A művészetek története a legrégebbi időktől a XIX. század végéig. I-III. kötet, teljes sorozat. Ó-kor, Középkor, Új-kor. Budapest, 1906, Lampel. aranyozott, Illusztrált kiadói egészvászon kötéseben, jó állapotú, egységes kötetek.