Militária

Tételek száma: 23

1948. VHBS 1848-1948 - A volt hadifoglyok bajtársi szövetsége a 48-as eszmékért festett, felvarrható Al jelvény (52x61mm) T:2,2-
31051.

1948. "VHBS 1848-1948 - A volt hadifoglyok bajtársi szövetsége a 48-as eszmékért" festett, felvarrható Al jelvény (52x61mm) T:2,2-

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1954. Magyar Partizán Emlékérem (27x) aranyozott, zománcozott, számozott kitüntető jelvény, hátoldalon Fegyverrel a hazáért felirattal (18mm) T:1-
31052.

1954. "Magyar Partizán Emlékérem" (27x) aranyozott, zománcozott, számozott kitüntető jelvény, hátoldalon "Fegyverrel a hazáért" felirattal (18mm) T:1-

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
26
1957. Szolgálati Érdemérem zománcozott kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, tokban + 1964. A Haza Szolgálatáért Érdemérem arany fokozata, aranyozott és zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, szalagsávval, tokban + Kiváló Szolgálatért Érdemrend aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel és szalagsávval, dísztokban T:1-,2
31053.

1957. "Szolgálati Érdemérem" zománcozott kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, tokban + 1964. "A Haza Szolgálatáért Érdemérem" arany fokozata, aranyozott és zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, szalagsávval, tokban + "Kiváló Szolgálatért Érdemrend" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel és szalagsávval, dísztokban T:1-,2

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
~1970. Magyar Néphadsereg - Gépkocsizó aranyozott, részben zománcozott jelvénye 1., 2. és 3. osztály (25x65mm) T:2
31054.

~1970. "Magyar Néphadsereg - Gépkocsizó" aranyozott, részben zománcozott jelvénye 1., 2. és 3. osztály (25x65mm) T:2

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Bozó Gyula (1913-2004) 1996. Védelem 96 - Igazgatási Rendszergyakorlat / A Magyar Köztársaság Honvédelmi Miniszterétől ezüstözött fém emlékérem sérült dísztokban (42,5mm) T:PP ujjlenyomat
31055.

Bozó Gyula (1913-2004) 1996. "Védelem '96 - Igazgatási Rendszergyakorlat / A Magyar Köztársaság Honvédelmi Miniszterétől" ezüstözött fém emlékérem sérült dísztokban (42,5mm) T:PP ujjlenyomat

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
31056.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
DN Pro Patria 1938-1935 Br érem szalagon, peremén 1833 szám (42mm) T:2
31057.

DN "Pro Patria 1938-1935" Br érem szalagon, peremén "1833" szám (42mm) T:2

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
33
Ausztria 1928. Tirol Emlékérem 1914-1918 fém kitüntetés mellszalagon, cserélt füllel. A Haza védelmezői 1914-1918, Tirol. Szign.: TJ T:2  Austria 1928. Tyrol Commemorative Medal 1914-1918 metal medallion with ribbon, the ear is replaced Das Land Tirol - den Verteidgern des Vaterlandes 1914-1918. Sign: TJ C:XF
31058.

Ausztria 1928. "Tirol Emlékérem 1914-1918" fém kitüntetés mellszalagon, cserélt füllel. "A Haza védelmezői 1914-1918, Tirol". Szign.: TJ T:2 Austria 1928. "Tyrol Commemorative Medal 1914-1918" metal medallion with ribbon, the ear is replaced "Das Land Tirol - den Verteidgern des Vaterlandes 1914-1918". Sign: TJ C:XF

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
14
31059.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,84
41,18
Horvátország DN Honvédelmi Minisztérium zománcozott fém érem eredeti dísztokban, hátoldalán IKOM-ZAGREB gyártói jelzés (40x47mm) T:1- Croatia ND Ministry of Defence enamelled metal medal in original case with IKOM-ZAGREB makers mark on back (40x47mm) C:AU
31060.

Horvátország DN "Honvédelmi Minisztérium" zománcozott fém érem eredeti dísztokban, hátoldalán "IKOM-ZAGREB" gyártói jelzés (40x47mm) T:1- Croatia ND "Ministry of Defence" enamelled metal medal in original case with "IKOM-ZAGREB" makers mark on back (40x47mm) C:AU

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Szovjetunió 1968. 50 éves a Szovjet Fegyveres Erők sárgaréz kitüntetés nem saját mellszalagon T:2 Soviet Union 1968. 50 Years of the Armed Forces of the USSR brass medal with not its own ribbon C:XF
31061.

Szovjetunió 1968. "50 éves a Szovjet Fegyveres Erők" sárgaréz kitüntetés nem saját mellszalagon T:2 Soviet Union 1968. "50 Years of the Armed Forces of the USSR" brass medal with not its own ribbon C:XF

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft