2 000 Ft
5,41 EUR, 5,88 USD
1903 Jövendő. I. évf. 1. sz. Szerk.: Bródy Sándor. Főmunkatárs Ambrus Zoltán, Gárdonyi Géza. Bp., Pallas-ny. Kiadói kopott papírkötés, szakadozott bortóval, kissé sérült, kissé hiányos gerinccel, de belül jó állapotban.