[Henri-Dominique Lacordaire (1802-1861)]: Lacordaire egyházi beszédei.... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/339/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Vallas~1000014/Henri-Dominique-Lacordaire-1802-1861-Lacordaire-egyhazi-beszedei-Elso-fuzet-Forditotta-~II1640357
1640357
17270
339
Books: Religion
Kikiáltási ár:
2 800 Ft 7,57 EUR , 8,24 USD
Leírás: [Henri-Dominique Lacordaire (1802-1861)]: Lacordaire egyházi beszédei. Első füzet. Fordította: Majer Károly. Pest, 1853, Müller Emil, 154+4 p. Korabeli félvászon-kötés, kopottas borítóval, sérült gerinccel.
: tánczos_gábor
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: