Gecse Gusztáv: Vallástörténeti kislexikon. Bp., 1977, Kossuth. Negyedi... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/339/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Vallas~1000014/Gecse-Gusztav-Vallastorteneti-kislexikon-Bp-1977-Kossuth-Negyedik-kiadas-Kiadoi-aranyoz~II1823020
1823020
17263
339
Books: Religion
Kikiáltási ár:
800 Ft 2,16 EUR , 2,35 USD
Leírás: Gecse Gusztáv: Vallástörténeti kislexikon. Bp., 1977, Kossuth. Negyedik kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötés,
: moldován_péter