15082.
339. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
1 000 Ft
2,70 EUR, 2,94 USD
Scott utolsó útja. Scott naplója és útitársainak feljegyzései. Fordította Halász Gyula. Negyvenegy képpel és egy térképpel. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,1923, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai),404 p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, erősen kopott borítóval, műanyag védőfóliában.