15039.
339. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
1 200 Ft
3,24 EUR, 3,53 USD
Cser László: Pekingi séták. Világjárók. Utazások és kalandok. Bp., 1941, Franklin, 172 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval.