16942.
339. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
3 000 Ft
8,11 EUR, 8,82 USD
Flammarion Camille: Népszerű csillagászattan és az égboltozat egyetemes leírása I. kötet. A csillagvilág csodái. Bp., 1888, Pallas. Kiadói festett, aranyozott egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban, 245-246. oldal hiányzik.