John Elliot Cairnes: Vezérelvek a közgazdaságtan köréből újból kifejtve. Fordította: Jónás János. Magyar Közgazdasági Könyvtár VI. Bp.,1908, Grill Károly. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas borítóval és gerinccel, márványozott lapélekkel, Láng Lajos magánykönyvtári bélyegzőjével. Ritka!