Dr. Moravcsik Ernő Emil: Gyakorlati elmekórtan. Bp., 1897, Magyar Orvo... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/339/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Tarsadalomtudomany~1000010/Dr-Moravcsik-Erno-Emil-Gyakorlati-elmekortan-Bp-1897-Magyar-Orvosi-Konyvkiado-Tarsulat-K~II1666026
1666026
17032
339
Books: Social sciences
Kikiáltási ár:
6 000 Ft 16,22 EUR , 17,65 USD
Leírás: Dr. Moravcsik Ernő Emil: Gyakorlati elmekórtan. Bp., 1897, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel.
: tánczos_gábor